Popüler Yeniler
Reklamlar

CNN'den kovulan Nevşin Mengü'nün yeni adresi belli oldu

CNN Türk yönetimi kısa bir süre önce spiker Nevşin Mengü’ye yayına çıkamayacağını tebliğ etmişti. Mengü konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. CNN Türk spikeri Mengü ekrana geri döneceğini ima etti. Ancak dedikodular Mengü'nün yeni bir yerde çalışacağı yönünde.

Eski Başbakan Bülent Ecevit ve arkadaşlarının 1980 Darbesi'nden sonra yayımlamaya başladığı Arayış dergisi, 35 yıl sonra tekrar yayın hayatına başladı.

DERGİDE KÖŞE YAZACAK

İlk sayısıyla kitap marketlerdeki yerini alan Arayış dergisi yazar kadrosu ve Bülent Ecevit'e dair daha önce hiç anlatılmamış, gizli kalmış hikayeleri okuyucularıyla buluşturacak.

Siyasetten edebiyata bir çok ünlü kişinin yazılarını bulunduran Arayış Dergisi'nin en çok dikkat çeken yazarları ise; Ünlü sanatçılar Zülfü Livaneli, Musa Eroğlu, Akademisyen- ADD Genel Başkan Yardımcısı Uluç Gürkan, Deniz Gezmiş'in ağabeyi Bora Gezmiş, CHP PM üyesi Mehmet Ali Çelebi, Sosyalist Enternasyonal Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ve DİSK eski Genel Başkanı Süleyman Çelebi.

İddiaya göre Nevşin Mengü de bu kadroya dahil olacak ve dergide köşe yazacak.

Mengü, geçtiğimiz günlerde sosyal medya adresinden yaptığı paylaşımda da "Okumayı söktüğümde babam Arayış okutmuştu, yüksek sesle:)))" demişti.